android go ile ilgili görsel sonucu

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında düzenlenen etkinlikte tanıtılan Android Go‘lu telefonlar geliyor. Giriş seviyesi olan ve 512MB RAM bulunduran cihazda, bu cihazlar için özel olarak optimize edilmiş Android O kullanılacağı gün yüzüne çıkmış bulunuyor.

Google Go ile çalışan telefonların 2018‘de piyasaya çıkacağı belirtilirken aynı zamanda Play Store üzerinde de bu telefonlara özel uygulamaların çıkacağı da gelen diğer bilgiler arasında.

android o ile ilgili görsel sonucu

Cihazların ise ne zaman tanıtılacağı konusunda yine Google tarafından bir açıklama gelmiş bulunmakta. Açıklamaya göre geliştirilen ilk cihazlar önümüzdeki hafta Barselona’da gerçekleştirilecek olan Mobil Dünya Kongresinde duyurulacak.

Bu noktada cihazların fiyatı ve sahip olduğu donanımlar konusunda henüz ortaya çıkan bir bilgi yok. Ancak, bazı kaynaklar tanıtılacak olan cihazlar arasında fiyatı 100 dolardan düşük olan ürünlerin yer alacağını iddia ediyor.

android o ile ilgili görsel sonucu

Google firmasının böyle bir projeye atılması bizleri sevindirdi doğrusu.

Bakalım bu özelliklerle böyle düşük bütçeye sahip bir telefon ülkemizde tutulacak mı ve Google istediği sonucu elde edebilecek mi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: