Ä°lgili resim

Eğer hala Call of Duty: WWII oynuyorsanız ve yeni içerikler için can atıyorsanız size güzel haberlerimiz var. Oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games ve yayıncısı Activision, yaptığı duyuru ile yeni ek paket olan The War Machine‘i açıkladı.

Ocak ayında yayınlanan The Resistance DLC‘si gibi The War Machine, oyuna üç yeni multiplayer haritası, War modu için harita ve yeni Nazi Zombiesharitası eklenecek.

Ä°lgili resim

The War Machine ek paketinin en dikkat çeken yanı, eklenecek olan yeni haritalar oldu. Bu haritalar içerisinde Dunkirk, Mısır ve Almanya’daki roket fabrikası olan V2 bulunuyor. Mısır haritası tarihi mekan olan Giza‘da piramitlerin ve Sfenks’in hemen yanında bulunmakta. Burada savaşmak eğlenceli olacak.

Bir sonraki haritamız ise Dunkirk. Son olarak Christopher Nolan‘ın filmi ile gündeme gelen Dunkirk, yayınlanan görselde bir hayli güzel görünüyor. The War Machine, 10 Nisan’da ilk olarak PlayStation 4 kullanıcıları için çıkacak. 30 gün sonrasında ise diğer platformlarda da yayınlanması bekleniyor.

Call of Duty: WWII'nin yeni ek paketi ile Dunkirk'e gidiyoruz