Casper VIA F2 ile ilgili görsel sonucu

Casper VIA F2, genel anlamda rahatlıkla günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak bir telefon oluyor. Tasarım ve 18:9 görüntü trendini takip eden ekranıyla iyi duran telefon, performans noktasında da ortaorta üst sınıf profiline uyan bir grafik çiziyor.

Cihazın pil performansı yerinde, parmak izi sensörü iyi çalışıyor, kutu içeriği ise zengin. Ancak VIA F2‘nin alametifarikası hem önde hem arkada çift kamera bulundurması oluyor.

Casper VIA F2 ile ilgili görsel sonucu

Bu özelliği çıkarttığınızda, karşısında çok fazla rakip var. Bu noktada belirleyici unsur fiyatı elbette. Telefonun fiyatı, başta da söylediğimiz gibi 2200 TL bandında.

Bu noktada açıkçası fiyatının yüksek olduğunu söylemek gerekiyor. Eğer fiyatı 2000 TL bandı altında olsa farklı yorumlayabilirdik, ancak bu haliyle illa 4 kameralı bir telefon istiyorum diyenlere hitap ediyor diyebiliriz, ki burada da rakibi var.

Casper VIA F2 ile ilgili görsel sonucu

Sonuç olarak fiyatı eğer daha aşağı çekilirse alınabilecek bir telefon ancak bu fiyatta daha üstün rakipleri olduğunu ve onları tercih etmenin daha mantıklı olacağını söyleyip sözü size bırakalım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: