playstation ile ilgili görsel sonucu

Sony‘nin oyun platformu olan Playstation 4 için büyük bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan 5.50 güncellemesi birçok alanda geliştirmeler sağlıyor. 460 MB boyutunda olan güncelleme bakalım bizlere ne gibi yenilikler sunuyor.

Sony‘nin açıklamasına göre artık, 2K ve aşağı çözünürlükte oynatılan TV‘ler de görüntü kalitesi daha yüksek olmuş. Ayrıca yeni ebeveyn kontrol sistemleri sayesinde bir veli çocuğunun ne kadar oyun oynadığını görebilecek ve bununla ilgili kısıtlamalar koyabilecek.  Bu sistemi kendi bilgisayarınızdan kontrol edebileceksiniz. Örneğin çocuğunuzun geç saatlerde oyun oynamasını istemiyorsanız artık bunu engelleyebileceksiniz.

playstation ile ilgili görsel sonucu

Bunların yanında eğer bir PS Plus üyesi olduysanız artık tüm ücretsiz oyunlarınızın listesini  kütüphanede ayrı bir bölümde görebileceksiniz. Ayrıca oynamış olduğunuz eski beta oyunlarını istediğiniz takdirde gizleyebileceksiniz. Gelen diğer bir özellik ise artık PSVR oyunlarının yanında ayrıca VR oyunu olduğunu belirten bir ikonda bulunacak.

Görmüş olduğunuz gibi yeni güncellemeyle birlikte gerçekten büyük değişiklikler ve geliştirmeler olmuş durumda. Umarız Sony bu durumu hiç bozmaz ve gelecek güncellemelerde de bu durumu sürdürür.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir