Samsung, her yıl yeni modeli ile karşımıza çıkardığı Galaxy S serisini, Galaxy S6 Edge ile birlikte köklü bir değişikliğe götürmüş ve ekran kasa oranını ciddi derecede arttırmıştı. Galaxy S8 ile birlikte ince çerçeveli ve ekran kasa oranı yüksek telefonlara tam manası ile geçiş yapan SamsungiPhone X‘in karşısında erkenden dikilmiş ve satış rakamları ile de beklentileri karşılamayı başarmıştı. 

Geçtiğimiz gün resmi olarak İspanya’nın Barcelona kentinde başlayan MWC 2018′de tanıtılan Samsung Galaxy S9, özellikle kamerası ve artırılmış gerçeklik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İlgili resim

Tasarımında yapılan yenilikler ve düzenlemeler ile görsel anlamda da kullanıcıların beğenisini kazanan Samsung‘un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S9‘un resmi tanıtmının hemen ardından biz de kolları sıvadık ve telefonun özelliklerini ilk elden görmek için kameramızla ilk deneyimlerimizi görüntüledik.

samsung s9 plus ile ilgili görsel sonucu

Özellikle tasarım ve kamera anlamında beklentilerimizi karşılamayı başaran Galaxy S9, kendi yüzümüzü emojiye çeviren özellikleri ile de oldukça hoşumuza gitti. Her ne kadar Samsung telefonları sevmesem de bu modeli hoşuma gitmedi değil. Bakalım kullanıcılar yeni Samsung‘a ne diyecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: